| Andrei446 a întrebat:

Am 14 ani si fac baschet de performanta, fac si sala si as vrea sa ma apuc sa fac un ciclu de steroizi. Ar fi ok? Sau inca nu e timpul!? confused big grin

Răspuns Câştigător
| SportAddicted a răspuns:

La 14 ani SALA? Si sa mai iei si steroizi pe deasupra? VREI SA TE OMORI?

Serios acum, nu ai nevoie de sala la varsta aia, inca sunt in crestere muschii si nu o sa pui pe tine mare lucru, sa nu zic ca poti sa-ti opresti cresterea, sa ai probleme cu articulatiile din cauza efortului si multe altele.

Cu steroizii cred ca glumesti, la varsta ta deja se iau la bataie hormonii, daca mai bagi si steroizi o iei cu capu'.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Stii ca daca iei steroizi iti opresti propria productie de testosteron, nu? si daca faci asta pana in 18-19 ani ( cand corpul ajunge la productia maxima de testeosteron ) faci o tampenie enorma, nu cred ca mai are rost sa-ti zic de ce.

Ah da, pe langa asta steroizii mai au N efecte secundare

| RenzoRomano a răspuns:

Baga tata...acuma e timpu, creasca muschiii. apara gagicileee... pupa-ti-as gura ta de interlop