| Stillivin a întrebat:

Bună TPU am 14 ani și sunt gras și mama îmi spune sa slăbesc am 78 de kg cum să fac sa slăbesc fac orice pentru a slăbi măcar sa rămân de 50 de kg va rog ajutați-mă eu nu mânc aproape nimic in zi ca vreau sa slăbesc și tot nu slăbesc ce sa fac sa fac viața mea e un coșmar aș vrea sa am și eu o viața normala ca cei lalți băieți m-a simt foarte prost ca sunt gras va rog dacă și-ți o rețeta ceva care sa slăbesc repede sa îmi Spune-ți mi nici cu fetele nu am noroc ca sunt prea gras ce sa fac as face orice

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa te apuci de un sport.
Si sa nu te abtii din a manca, ci a incerca sa mananci mai sanatos, sarac in grasimi, carbohidrati. Fara sucuri (din comert), fara dulciuri, fara paine alba (neagra sau integrala da dar nu exagerat).
Sa bei si minim 2L de apa plata pe zi.