| naaera a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un raspuns! Este buna, interesanta cartea "KARATE sau cum sa te aperi cand esti atacat" de Auguste Basile? Sau stiti vreuna de genu?

3 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

Cartea este foarte buna. Dar tu ai nevoie pentru a te apara si de simturile tale. Atunci cand te vei apara nu vei folosi tot ce scrie in carte.

| LaurZeulTău a răspuns:

Cartea lui Chuck Norrislaughing şi să ştii că chestia cu apăratul e o prostie de exemplu eu nu pot să fiu nimerit, am aşa reflexe şi mereu când văd asta ştiu că aşa sunt eu deci trebuie să fi ca mine ca să te poţi apăra Da.