| Andreeadede96 a întrebat:

Buna TPU ...am o intrebare daca vreau sa particip la concursuri de echitatie imi trebuie cal personal sau pot sa imi dea ei unul cu care sa ma obisnuiesc cateva sapt? ..deoarece de ceva timp am gasit un nou club unde au loc si concursuri si as vrea sa ma bag si eu.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Stai linistit, iti dau ei un cal. Nu iti trebuie calul tau, poate doar daca vrei sa faci performanta la cel mai intalt nivel. In plus nu multa lume isi perminte sa cumpere un cal si sa il si intretina. Un cal de performanta poate sa ajunga si la cateva sute de mii de euro.