| Sov95 a întrebat:

TPU!

Am si eu o intrebare pentru bucuresteni: pe unde gasesc un loc unde sa invat sa joc baschet? Daca stiti unul oarecum apropiat de Drumul Tabere (pe unde stau) ar fi foarte bine big grin

Multumesc, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

Salut!
Deci nu sunt din Buc., dar am vazut ca nu iti raspunde nimeni.
Vei invata baschet la scoala sau luand o minge si ducandu-te la un teren. Vor fi si altii pe-acolo si vei invata. Fotbal cum invata oricine? happy
La fel am facut si eu... si joc baschet de vreo 5 ani si satisfacator pentru cat m-am antrenat eu.

Multa bafta!