| monicutsuu a întrebat:

Am si eu o micuta `problema`. Am 16 ani si sunt in clasa a10a intr-un liceu cam rau famat. In fine. As vrea ca de la anul` sa ma trasfer in liceul sportiv... Dar eu nu practic momentan niciun sport. Imi puteti sugera vreun sport pe care sa incep sa il practic? Exclus : volei, handbal si inot. Nu imi plac. Si apropo. Ziceti-mi si cam ce costuri ar putea fi la sportul respectiv. Multumesc.

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Pai daca nu practici e cam greu fiindca tu va trebui sa dai un test la liceul respectiv...si daca nu iei testul` nu se stie daca te primeste:p
Totusi, te`ai apuca de baschet daca esti inalta, daca nu.nu mai sunt alte optiuni decat volei, handbal sau inottongue

| monicutsuu explică (pentru misterioaѕa):

Tocmai pentru acel test vreau sa incep sa fac antrenamente... Dar nu stiu la ce sport. Asta e problema

| misterioaѕa a răspuns (pentru monicutsuu):

Baschet,volei,handbal sau inot din astea sa alegi, aletele nu cred ca mai existasad

| ANDREIAd a răspuns:

Pai la sportiv joci si handbal si volei.de ele nu scapi sau poate scapi, depinde de profesor.mie de exemplu nu imi place baschetul, dar desi nu imi place am dat norma la baschetsadsi am luat 10.chiar daca nu iti plac cele trei sporturi pe care le-ai mentionat poti sa faci si putin din ele. eu ti-as sugera gimnastica, e super.si am o intrebare de ce vrei sa te transferi? nu te intelegi bine co colegii sau ai profesori cam rai? o sa te acomodezi foarte greu daca te transferi. oricum bafta la scoala!

| monicutsuu explică (pentru ANDREIAd):

Nu e vorba ca nu ma inteleg cu nu stiu cine. Ma inteleg si cu profesorii si cu colegii. Dar simt ca in liceul asta n-am ce face thinking E primul liceu pe judet la absenteism. Eu am intrat in liceul asta cu o medie destul de mare, prea mare pentru acest liceu. Inteleg, o sa practic si sporturile alea. nu-i baii. Dar nu stiu ce sport sa aleg ca sa ma inscriu acolo.

| Djdavid400 a răspuns:

Apucate sa practici sport.

| monicutsuu explică (pentru Djdavid400):

Asta vreau sa fac laughing. Dar nu stiu ce sport sad