| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, am un Nokia 2690 şi bateria lui s-a umflat, e puţin bombată la mijloc, ştie cineva de ce s-a umflat şi dacă ar afecta telefonul? Trebuie să o schimb? Fundă

Răspuns Câştigător
| AnnaMarya22 a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi bateria daca vrei sa mai ai telefon. Si mamei mele i s-a intamplat la fel si a lasat-o asa, iar dupa ceva timp s-a stricat telefonul. Deci cumpara alta baterie cat mai repede! :*

2 răspunsuri:
| Tr3M3 a răspuns:

Frate cel mai bun sfat til dau eu schimba bateria repede strici telefonul de tot

| Ibrahimovic a răspuns:

Obligatoriu trebuie schimbata bateria. Se va umfla din ce in ce mai tare. Cauza cea mai probabila ar fi ca ai "frecat-o" putin atunci cand nu aveai baterie la telefon.