| gabriellla a întrebat:

as vrea sa slabesc deoarece a inceput sa imi creasca burtica,am inceput sa reduc din macare, si sa fac 100 abdomene pe zi dar nu cred ca va tine.De mult am burtica, dar in ultimul timp am inceput sa nu mai supot si as vrea sa imi dati niste exercitii si perioada in care trebuie sa le fac ca sa se vada efectul.Multumesc
Funda :X

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity Deluxe Edition
45 de minute pe zi, 6 zile pe saptama, 2 luni, programul include ghid de nutritie, calendar etc
uite linkul de descare gratis https://www.facebook.com/pages/Istoria-Lumii/569388599770760

| greyhound a răspuns:

Renunta la abdomene, treci pe cardio
Mareste numarul de mese
Asta ar fi cam de ajuns daca zici ca nu e o mare problema

Răspuns utilizator avertizat
| LioErnest a răspuns:

Uite un site cu exercitii, retete si sfaturi! http://www.facebook.com/mondenpunctro

cauta aici!;) puuup

| gabriella131 a răspuns:

Niste simple abdomen nu cred ca te vor ajuta ...eu merg la sala de fitness(dau 80lei/luna) si chiar se vad rezultatele, un lucru e cert, ai nevoie de sport.ai putea sa faci aerobic(am facut, 65lei/luna), kangoo jumps sau fitness.

despre mancare pot spune doar sa incerci sa nu mai mananci paine deloc, eu asta am facut si m-am acomodat repede, acum nici daca vreau nu mai pot sa mananc, pur si simplu nu o mai suport. incearca sa nu mai mananci dulciuri si carbohidrati, in rest cred ca poti sa ai un stil de viata normal

sper ca te-am ajutat cat de cat!