| Raluka100 a întrebat:

...As vrea sa va intreb ceva....cum se dreseaza un catel? Vreau cate mai multe raspunsuri. Dau funda marehappy

Răspuns Câştigător
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Pai,il ademenesti cu mancare.De exemplu, incerci si tu sa faci o miscare cu el, si, daca nu asculta nu-i dai mancare, cand face ceva bine ii dai.
Asa o sa inteleaga!
Daca nu ti-a folosit raspunsul meu cauta sfaturi pe internetwinking.

1 răspuns:
| AstonMartin a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la emisiunea de pe National Geographic - The Dog Whisperer cu Cesar Millan, sau cauta pe youtube, sau episoade intregi pe net. Eu am vazut cam toate episoadele. Numai bine!