| AFC a întrebat:

Care faceti fittness si luati proteine
100 Whey Proteins Professional?

link
http://www.google.ro/imgres?
imgurl=http://www.suplimente.ro/......Aw&dur=300

si sa-mi spuneti dupa cat timp da rezultate, eu iau deja de 2 saptamani si nu am remarcat nicio schimbare.
Ms!

3 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Ce rezultate vrei in doar doua saptamani? Ai impresia ca iei o galeata de concentrat proteic si dupa o luna poti participa la concursuri de culturism?

Sportul asta e un stil de viata, masa musculara necesita ani de munca, dedicatie si altele pentru a fi construita. Mai citeste si tu pe net, gasesti destule site-uri cu informatii de calitate si incearca sa revii cu picioarele pe pamant.

| Cosmin86 a răspuns:

Ia 3-4 luni si atunci poti sa-ti dai seama daca e bun sau nu.

Un produs trebuie luat minim 2 luni ca sa-ti dai seama daca e bun sau nu ( cu toate ca si 2 luni mi se pare o perioada PREA SCURTA ).

De 2 saptamani... macar nu mai spune ca astepti rezultate dupa 2 saptamani laughing