| fortasteauaa a întrebat:

Buna TPU credeti ca e bine sa dai cnp-ul la casele de pariuri(cele offline)? Mie imi este frica sa nu faca ceva cu cnp-ul meu. Ce parere aveti sa il dau pe al meu ca am castigat si nu stiu ce sa fac! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu este recomandat sa dai date de pe buletin, dar depinde de casele de pariuri cat de serioase sunt.
Oricum nu cred ca se poate intampla ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt tipele alea de la agentie mai nesuferite nici nu iti da castigul daca nu comletezi biletul cu CNP. Nu are ce sa se intample, eu am completat de mai multe ori si nu s-a intamplat nimc rau.

| Wehes a răspuns:

Nu patesti nimic.
Am dat buletinul, a completat pe acolo ce a completat.
Mi-a dat banii, mi-a dat inapoi buletinul.
Multumesc, La Revedere si gata.
Nu ai ce sa patesti.

| soloangel01 a răspuns:

Salut. dupa parerea mea cnp-ul til cere sa vada daca ai 14 ani.eu zic ca nu are ce sa se intample daca le dai cnp.