| mrxmihaix a întrebat:

cum pot slabi rapid? (nu sunt foarte gras dar vreau sa slabesc cam 10 kg)
vibro-slim ma poate ajuta?
multumesc!
funditaaa!batting eyelashes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine dieta, fa gimnastica si multe exercitii de alergat.

ATENTIE: Prin dieta, ma refer sa nu mananci dulciuri deloc, carne si alte grasimi poti sa mananci, dar sa nu fie mari si multewinking Si in plus, sa mananci zilnic cat mai multe fructe. Ar mai fi o metoda sa mananci toata ziua numai pepene, dar aia e una din putinele lucruri pe care nu le-am testat pe pielea mea big grin Doar am citit intr-un ziar tongue Sper ca ti-am fost de folos happy big grin

| Laurentiu17 a răspuns:

Salut.Pai in primul rand ar trebui sa ti o dieta corespunzatoare.Si apoi Sport.Mult sport.O sa iti dau un exemplu:
Sport:Bicicleta, alergat(1 ora pe zi nu strica), abdomene, flotari.Sau macar du-te la fotbal sau fa un sport.
Dieta:Fara dulciuri, bauturi alcoolice, sucuri.Bea apa plata si ai sa vezi ca dupa 1 saptamana nu vei mai simti nevoie de ceva dulce.Mananca sanatos, fara prajeli. Fara paine alba, dar daca simti nevoie poti lua paine neagra deoarece nu ingrasa daca o consumi in cantitati mici.Si da, mananca fructe. Daca vei respecta ce ti-am zis eu aici, sunt 100% sigur ca vei avea rezultate.
Sper ca te-am ajutat si spor in procesul de slabire!

| Klaudiu214 a răspuns:

Pai poti slabi si prin sport. si daca vrei sa slabesti nu mai manca dupa 18:00 searalaughing

Răspuns utilizator avertizat