| XenofX a întrebat:

Buna TPU!
daca alerg dimineata si seara in cat timp o sa pierd din greutate
si mai ales o sa mai" dau din burta jos" thinking
funda:X

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Daca vei doar alerga si nu vei face si exercitii si reduci din portia de mancare nu vei slabi.
Iti recomand sa faci 30 de abdomene dimineata si 30 seara.

http://www.youtube.com/watch?v=XykeKSf5Dtc

Succes si o zi placuta! :)

| Gamerita a răspuns:

Daca continui asa, o sa slabesti, aprox. 3-4-5kg intr-o luna big grin
BAFTA! :*

| GuessWhoo a răspuns:

Si eu incerc sa dau din burta jos laughing si pot sa iti spun din propriea experienta ca doar cu alergatu nu faci mare lucru, te sfatuiesc sa faci si niste exercitii de gimnastica si o sa vezi ca vei slabi mai repede. Succesbig grin

| iefsul a răspuns:

Hm ca sa-ti dai jos din burta pe langa alergare mai poti sa si pedalezi la bicicleta medicinala o ora de pedalat arzi cam 200 calori, si inotul este buna si sa mai ai grija la alimnentatie. bafta