| kopotoru a întrebat:

Buna TPU daca am pus sistem pe un bilet si am pus la un meci 1 conduce la pauza si 2 castiga la final daca am sistem si meciul acela nu il prind si prind celelalte mai castig? zic ca meciul acela a marit castigul

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce sistem ai pus, daca ai pus 8 din 9 si celelalte 8 meciuri iti ies atunci biletul e castigator dar castigul o sa fie foarte mic mai ales daca celelalte meciuri aveau cota mica si asta de nu iti iese are cota 28.

| Cristea_Ionut_1995 a răspuns:

Daca acela este singurul meci care nu ti-a iesit inseamna ca ai castigat, acum depinde si ce suma... big grin