| kopotoru a întrebat:

Buna TPU daca am pus un sistem pe un bilet 16/17 si am prins 16 meciuri cum calculez cat castig scrie castig maxim 84 ron le imultesc cotele sau cum?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai castigul maxim e daca iti ieseau toate meciurile. In mod normal ca sa afli cat ai castigat ar trebui sa inmultesti cotele si miza cum ai zis si tu dar avadn in vedere ca ai jucat la sistem iti scade foarte mult castigul deci nu sti exact cat ai castigat decat daca te duci cu biletul si vezi cat iti dahappy
Raspuns de la cocalarul prost pentru tine. Numai bine!

| FitMonkey a răspuns:

Trebuie sa scrie pe bilet castig maxim si castig minim. cu 16/17 ai luat castigul minim care e de cativa lei