| Tutu_Nicu_1995 a întrebat:

daca eu am 75 de kg si fac sala cam vreo 2 luni, la ce greutate as pute-a ajunge si credeti ca mi s-ar forma muschii, ma refer la brate si abdomen? Multumesc!

3 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Depinde de inaltime.
Trebuie sa ai o alimentatie bine fixata.

| GokuSan a răspuns:

Eu,stiu din proprie experienta, ca trebuie sa faci mai mult de 6 luni ca sa ti se formeze muschii si sa iei in greutate sau ia danabol boss ca ajungi la definire in 4 zile!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GokuSan):

Ei cred tot ce vad il filme.fac 2 luni sala si vor sa arate ca arnold. 2 luni, doamne fereste rolling on the floor