| Stephaniee a întrebat:

de 2 zile am inceput sa fac exercitiile acelea pentru squats 60 pe zi. iar eu cum aveam fundul foarte bombat nu il mai am ca inainte sad nu mai e asa de bombat, dar marimea e la fel. Toate fetele ziceau ca sunt foarte bune aceste exercitii, de ce mi s-a intamplat asta? straight face Dau funda

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Draga mea, la cat de slabutica esti ai nevoie de mai multa mancare decat exercitii. Asa daca faci exercitiile alea si nu ai alimentatia corespunzatoare corpu o sa se consume singurel, se duce si grasimea si duce si masa musculara..De aceea ti se pare mai micut cred ca ai topit putina grasime de pe el laughing

| NUUSTIU a răspuns:

In 2 zile nu ai cum sa observi vreo schimbare, crede ma.