| 1997biju a întrebat:

deci cand fac exerciti gen flatari sau cand merg la sala si ma apuc de fiare n-am nici o problema cu muschi problema e ca ma doare rau osul sau nu stiu cum se numeste osul de la umarul stang si uneori si cel drept adica fac flatari si ma apuca durerea si cand cobor numai pot sa ma ridic.
dau funda!

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Vrei sa zici clavicula? daca da ar pute fi o problema medicala dureria o ai de mult?

| 1997biju explică (pentru MassEffect):

Da, clavicul cand ma aplec sau fac presiune ma doare rau si numai pot sa ma ridic sa sa ridic greutati chiar daca sunt mici

| MassEffect a răspuns (pentru 1997biju):

Ar fi bine sa faci un control medical mai bine sa nu fie ceva complicati.

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Baietica, in primul rand, nu am auzit de flatari in viata mea, iar in al doilea rand, eu cred ca mai mult fiarele trag de tine... intelegi ce zic?

| 1997biju explică (pentru cristianorudi7):

Nu, nu inteleg ori raspunzi la intrebare ori taci