| CookieMonsterRawr a întrebat:

Deci. In ultimul an mi-au crescut sanii foarte mult, si s-au lasat putin in jos. Cand port sutien arata destul de ok, dar as vrea sa arate asa si cand nu port. deci, imi puteti recomanda ceva exercitii pentru ridicarea sanilor? Ofer fundita.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. poti folosi anumite creme insa nu iti va ridica sanii. din cate stiu, ceea ce vrei tu este posibil doar prin niste operatii, care dpmdv la varsta asta nu au rost. da-ti muult cu crema, pentru fermitate, hidratare, etc.Si exercitii ma cam indoiesc ca exista asa ceva. Daca vrei sa stii exact consulta un medic, iti va da mai multe detalii.

| AndyLavy a răspuns:

Spune aici cate ceva, dar nu stiu exact cat de mult te-ar putea ajuta http://www.flu.ro/......uriu_.html

| BlueByte a răspuns:

laughing Ba sunteti penale ma.Ti-as recomanda niste exercitii dar nu stiu daca prietenii moderatori ar fi de acord cu raspunsul meu!

| CookieMonsterRawr explică (pentru BlueByte):

Doamne frate. ce ti se pare asa de aiurea la intrebarea asta? exista exercitii pentru ridicarea sanilor, dar eu nu stiu care sunt cele mai bune. de aia am pus intrebarea asta pe TPU. repede te bagi tu in seama.