| m0n1kmara a întrebat:

Din moment ce zapada se va topi, m-am gandit sa incerca ceva nou: jogging-ul. Am ore de dimineata si m-am gandit ca la ora 6 sa fiu deja afara, sa stau in jur de 30 de minute si apoi sa vin acasa. Credeti ca e prea devreme? Si ce ar trebui sa mananc inainte(daca trebuie sa mananc)? happy

1 răspuns:
| annkaa a răspuns:

Pai la 6 dimineata nu cred ca iti este asa de foamne. poti manca niste fructe(mere, pere, banane.)si vezi sa bei apalaughing