| blackandwhite2000 a întrebat:

Buna TPU intrebarea este BMX / DIRT/ MTB... vreau sa il folosesc pe strada si uneori pe drumuri de astea de munte. mai mult pentru stilul URBAN. cei care sunt in stilul acesta URBAN ce ar alege?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mountain bike se adapteaza la tot, bitele de strada clasice si cele de profesionisti nu arata asa misto, cu una mtb ai cauciucuri mai groase, confort asigurat la pedalat, suspensie fata si spate dupa caz. bmx e pentru pustani care vor sa faca marea cu sarea apoi isi rasucesc un genunchi, etc daca nu domina arta cascadoriei

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

O bita buna de MTB incepe de la 400€ in sus

Întrebări recente