| casillas2012 a întrebat:

Buna TPU intrebarea mea este am cont la bet365 insa nu inteleg pariurile la handicap asiatic de ex : Joaca echipa A contra echipei B .....este minutul 62 si echipa A conduce cu 2-0 eu pariez pe echipa A handicap asiatic +0, 5 sa ziceam ca meciul se termina 2-0 am prins pariul? dar daca se termina 3-0?

2 răspunsuri:
| imatei a răspuns:

Acest tip de pariuri se numeste handicap asiatic ajustabil.
Acceseaza link-ul urmator pentru a vedea mai multe informatii despre el
http://casapariurilor.net/handicap-asiatic-la-bet365

| ღdafina a răspuns:

Chiar daca se termina 3-0, l ai prins. Important e sa fie minim doua goluri diferenta.