| Madaba005 a întrebat:

Buna TPU sunt din baia mare si as vrea sa stiu care practicati inot la sala sporturilor?straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tot baimarean, dar nu am mai fost la sala aia ca sa inot din clasa 1 ( acum muuuuulti ani ). nu de alta, dar ai vazut si tu ce conditii sunt. de 4 ani locuiesc in alt oras, cu un mini parc acvatic demn de cele din mamaia, etc. acolo sunt conditii europene pentru 10 lei pe zi. nu ca in gaura aia umpluta cu apa si urina din baia mare

| Madaba005 explică:

Ai dreptate ii varza bazinul asta din baia mare

| Madaba005 explică:

Da sa stii ca so renovat acum ii mai fain da tot 10 lei i biletul da eu cum is la performanta nu trebuie sa platesc nimicalaughing)