| Dariaaaa19 a întrebat:

Bună TPU!
Sunt fată, am aproape 14 ani și a început să-mi placă fotbalul destul de mult, încât aș dori și să-l practic, ca hobby.
Ați putea să mă ajutați să găsesc un club în București, sector 2 sau 3? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Dacă te duci la un club te faci profesionistă.

| Modzilian a răspuns:

Tu vrei intr-un anumit sector, de parca ar fi zeci de astfel de cluburi.
Iata aici o lista cu cluburile feminine de fotbal: https://www.dianacoltofean.ro/lista-cluburi-fotbal-feminin/ Caute-le pe cele bucurestene sa vezi unde sunt si care iti convine.