| Flokfighter a întrebat:

Trebuie sa mananc multe proteine chiar si in zilele in care nu fac sala? Explicati-mi va rog de ce.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. muschii cresc in zilele de odihna, in care NU faci sala => trebuiesc hraniti, nu cresc cu aer
2. muschii au nevoie mereu de proteine

Ce intelegi prin "multe proteine"? cat de multe?

2 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

DA,pentru ca altfel nu vor creste asa de repede cum vrei tu.
Dar asta daca faci macar 4 zile de sala pe saptamana.

| Derbedeu24 a răspuns:

Lol laughing. Mane asculta la mine trebuie sa mananci detoate! Daca mananci numai un singur lucru (acel lucru are sa spunem vitamina A )si iti pierzi restul de vitamine din corp deci parerea mea trebuie sa mananci detoatewinking