| Timofte_Cătălina_1997 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un bilet de la PariLoto. Mi l-a scos un prieten si nu stiu cum sa il verific. Sunt 217 (0/1), 221 (1/2), 222 (2/x), si 226 (0/0) din data de 26/04/2013. Mai scrie si SISTEM: 2 3 4 si MULTIPLICATOR:1. Va rog sa imi spuneti daca am castigat! FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Nu mai pune acolo, e nasol, pune la casa pariurilor, superbet, poti sa il verifici singur de acasa, sa il faci de acasa.

| veselie a răspuns:

Felicitari ai castigat 3 bani.

| Timofte_Cătălina_1997 explică (pentru veselie):

Cum ai vazut ca am castigat 3 bani? Te rog sa ma ajuti cu verificarea lui. Unde ai verificat?