| Lavinia_6538 a întrebat:

Week-endul viitor plec 2 zile la mare.Am 14 ani si vreo 58 de kg.Problema e ca am putina burtica...in rest e bine. Vreau saptamana asta sa slabesc putin macar, sa dau jos macar dupa solduri. Nu vreau sa urmez diete ...Doar sport.Imi puteti da idei de exercitii? Sa spuneti daca voi ati urmat vreo dieta sau ati facut ceva sa slabiti?

2 răspunsuri:
| pushtius1 a răspuns:

Ia vezi tu pe http://slabeste-usor.info si o sa gasesti acolo, si diete si exercitii, special pentru ce vrei, cu exercitii pentru toate partile corpului! si astept si funda :P

| Lavinia_6538 explică:

Nu mi se pare utila chestia, nu vreau diete... vreau tipuri de exercitii...