| RRazvan a întrebat:

Buna,urmeaza un campionat de fotbal la mine la scoala,si as vrea sa stiu niste ponturi pentru a juca mult mai bine,si a avea mai mult energie...va rog,funda cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| HateLove1998 a răspuns:

Pai mananca ceva usor inainte de meci, trage un pui de somn(asta ca sa fi in forma) si pe teren fi in largu tau joaca tehnic multe pase si o sa reusestihappy funda te rog

3 răspunsuri:
| Joey95 a răspuns:

Asta depinde de rezistenta fiecaruia, si de starea pe care o ai in momentu' respectiv, ca poti sa ai o stare de ca*at (scuzati expresia) si sa nu joci deloc bine, sau poti sa fii in mare forma, si sa rupi poarta adversarilorhee hee.

| Robi1221 a răspuns (pentru Joey95):

Nu asa sa rupi poarta trebuie sa trimiti cat crezi tu de cuviinta

| Robi1221 a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa fi concentrat sa mananci ceva usor de ex :
rosii, varza etc
zoaca in pase fi technic daca ai viteza poti sa incerci cateza scheme incearca sa tragi la poarta fara emotii
cel mai important lucru este sa fi calm