| IDK98989823 a întrebat:

Buna.Vreau sa fiu impresar sportiv, unde ma pot înscrie, la ce cursuri? Ca să fiu impresar exista în Satu Mare sau într-un oraș mai apropiat? Am 18 ani și vreau sa facă asta

Răspuns Câştigător
| 014lesi a răspuns:

Salut, eu zic ca cel mai bine e sa te adresezi directiei judetene pentru sport din zona ta, sa suni si sa intrebi ce si cum. Sunt sigur ca iti vor oferi raspunsuri la orice intrebari ai.
Uite aici link-ul de la DJST din Satul Mare: https://djstsatumare.ro/
Sper ca te am ajutat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, se poate dar numai dupa ce termini o facultate de educatie fizica si sport!