| BogdanAiud a întrebat:

Vreau sa imi dati un program de sala pentru slabit 5 zile pe saptamana, exercitii multe, repetari multe, greutari mai mici!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand hai sa lamurim ceva. Nu poti sa dai jos asa usor daca bagi mult si prost. Alimentatia conteaza cel mai mult. Sa spunem ca tu bagi la sala 10 ore banda. Degeaba daca ajungi acasa si bagi toate mezelurile si panaramele astea pline de grasimi. Daca vrei cu adevarat sa slabesti. Scade din cantitatea de apa cand te duci la sala, multe legume si carne de pui fiarta. Altfel degeaba te chinui cu multe exercitii si degeaba. Mult noroc!