| MalinTrip a întrebat:

vreau sa ma antrenez ca portar dar mingea pe care am avut-o s-a spart...cum pot sa ma antrenez ca portar fara minge? Cum pot sa ma antrenez la sarituri si altele?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

E mult 14 lei pentru o minge noua de la un magazin din apropiere?

| KenNine a răspuns:

Si eu am fost portar 8 ani.Di experienta iti spun, nu mam antrenat aproape niciodat profesionist.Tin minte ca avem un scaranciob si il legam sus pe o cupola.Si iesia ca o poarta. Apoi am ligat o sfoara cu o ghem facut demine si o aruncam si chipurile trebuia sa o prind.Asa mam antrenat eu. Apoi mereu la scoala profitam de fiecare data, pauza sa joc fotbal cu o minge si mereu alegem postul de portar.