| PlShelp a întrebat:

am 16 ani 1.80 si 72kg, fac sala de ceva timp si as vrea sa incep un ciclu de steriozi.mai exact anabol. ideea sta in felul urmator : de curand am facut o pneumonie si iau un tratament cu aerius, spirocast. vreau sa stiu daca este indicat sa iau anablolul in combinatie cu ele? si daca nu, de ce? mai vreau sa stiu si daca pot preveni intr-un fel sau altul aparitia de probleme la testicule sau alte probleme. daca da. cu ce? cu ce pastile, substante?

1 răspuns:
| 7QA3 a răspuns:

Nu, nu se iau in combinatie cu alte medicamente, de orice tip or fi ele. Iti sugerez mai curand o alimentatie echilibrata si bogata in proteine decat porcariile alea. O sa te afecteze puternic si nu stii cum va reactiona organismul tau la ele in prezenta bolii. De ce sa risti? Mai ales ca dupa ce vei renunta la ele vei simti o mare diferenta. Pe baza unui antrenament bine conceput si a unui ritm constant al exercitiilor, rezultatele se pot vedea! Nu alege calea mai usoara, nu e cea mai satisfacatoare. Succes!