| IftimeVlad a întrebat:

Buna ziua, as dori sa îmi infiintez și eu o echipa de liga a 4 a și de juniori și nu știu la ce costuri sa ma aștept. Dacă este cineva de aici care poate sa îmi spună la ce sa ma aștept, m-am dus la AJF și mi au dat actele. Actele le știu, eu vreau sa știu câți bani sa strang, la ce cheltuieli sa ma aștept, lunare și cele de înființare. Mulțumesc

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai fost la ei si ti au dat actele nu puteai sa i intrebi cît costă infintarea unei echipe? Ca saigur ei stiu, sau cauta pe google ca gasesti. Pe google scrie cost total infiintare club sportiv este de 1400 lei. Dar sunt si alte taxe pe care trebuie sa le achiti.