| shade45 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru a da jos grasimea de pe gambe? Sarit coarda sau alergat? Multumesc!

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Fa mai mult sport, renunta la sucuri, mancaruri prajite, dulciurile in exces. Asa vei slabi (nu doar in zona respectica). Facand exercitii iti modifici tonusul muscular (poate si masa), dar nu slabesti.

| Chasles a răspuns:

Procentul corporal de grasime scade peste tot, nu doar intr-o singura zona; se poate sa inlocuiesti grasimea cu muschi, facand exercitii...doar fa sport si mananca sanatos

| aXy99 a răspuns (pentru Chasles):

Cum sa inlocuiesti grasimea cu muschi? Tu gandesti inainte sa scrii?

| Chasles a răspuns (pentru aXy99):

Era un mod metaforic de a o spune, nu facem lucrare de doctorat pe TPU