| GiulyBlueEyes a întrebat:

Buna ziua TPU. Am o intrebare, ca sa ajung antrenoare de fitness ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Auzi la astia. trebuie sa arati bine laughing. deci daca esti sexi stii si teoria? sfaturi de oameni prosti.

1. facultate in domeniul sportului gen ANEFS pe specializarea sport/nutritie sportiva/kineto.
2. curs specializat in fitness si nutritie sportiva cu examen la final.

astea 2 cu sau intre ele.

ca sa fii antrenor nu trebuie sa arati ca arnold sau vreo vedeta in domeniu feminin. trebuie sa ai in cap materia ce urmeaza sa o practici.

auzi sfaturi la astia. sa incurajezi o persoana laughing. vine incepatorul la tine cu intrebarea "ce aparate sa fac, ce nutritie sa am" si tu ii zici "bravo, esti la sala, tine-o tot asa" rolling on the floor))) si vrea si funda pentru porcaria asta laughing)).

3 răspunsuri:
| Revendicated a răspuns:

Hey,in primul rand trebuie sa arati si tu bine, in al doilea rand sa stii sa le dai sperante oamenilor incurajari, si totul va fi ok, la revedere

| Christinnnee123 a răspuns:

Ca sa ajungi antrenoare nu este usor dar nici foarte greu. Mai intii trebuie sa te mentii, sa stii sa incurajezi o persoana ca sa slabeasca, sa fii un exemplu. Ca sa-ti indeplinesti visul trebuie sa urmezi niste cursuri.
Funda?

| GiulyBlueEyes explică:

Nu neaparat niste cursuri ci o facultate. Care ar fi acea facultate?