| denisa619 a întrebat:

Bunaaa, am 18 ani si sunt fata, vreau sa ma apuc de mma sau box, nu vreau de performanta, doar pentru mine, se poate? ( in Braila)

15 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Mai devreme de karate, acum de box si mma, maine de fotbal?

| denisa619 explică (pentru TimberWolf):

De pescuit maine

| TimberWolf a răspuns (pentru denisa619):

La caras? laughing)

| Madaxo97 a răspuns:

Bineînțeles că se poate, mai ales că ești și majora si faci ce vrei, nu trebuie să ceri voie nimănui. Mergi la o sală de sport din orașul tau, trebuie să fie una care se ocupă cu așa ceva sau niște cursuri măcar.

| adryang78 a răspuns:

Bineînțeles că se poate. Dar pentru tine, ca fată, ar fi mai potrivit Krav Maga sau Wing Chun. Bănuiesc că pentru autoapărare vrei să înveți, nu?

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Boxul nu e sport pentru fete.

| TimberWolf a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Pai stai asa ca nu e asa, vrea sa faca karate, box, mma si de maine cred ca se apuca de fotbal sau inot.

| darrio2007 a răspuns (pentru TimberWolf):

De poimâine de echitație.

| AnastasiaK a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Spune-i asta fetei care a reprezentat România anul ăsta la Jocurile Olimpice, singura de la box care s-a calificatwinking

| Cinic a răspuns:

Da. Foarte bine ca vrei sa faci sport.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Https://ro.pinterest.com/pin/824088431840895874/
Sala de forta- sticla de fier!

| Cinic a răspuns (pentru TimberWolf):

Asta-i sportul meu preferat! Este foarte greu, toata lumea imi spune sa ma las, ca ma suprasolicit. Dar eu sunt spartan! Fara mila, fara prizonieri. Au! Au! Au! laughing

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

laughing) Fortele speciale de la Lipoveni rolling on the floor)

| Lubeniță38900 a răspuns:

Bună, normal ca se poate, mai sunt fete nu ești singura

| Anonim7578999 a răspuns:

Eu fac MMA in Buzău, caută o sală unde sunt și fete sa ai cu cine face sparring corect. Spor!