| Anjinsan a întrebat:

Califfficareee, Ce ziceti batem pe Olanda?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti ti-au implinit obiectul.
Eu am fost printre singuri care am spus ca va iesi din grupa si va face puncte eu ca german,nu aveti pic de patriotism in voi,are sanse sa mearga mai departe,parerea mea Spania, Portugalia, Germania, Franta au arat ceva fotbalul, desi acum 4 ani se juca mai mult fotbal, nu o sa uit niciodata jocul franta -elvetia de atunci imi place de francezi.

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Aratat

| Anjinsan explică (pentru RAY):

Doamne ajuta șefule

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca nu
Dar nici nu mai conteaza.

| relian a răspuns:

Orice este posibil. Grecia o cistigat si finala, fara sa cistige vreun meci laughing erau f slabi, asa ca nu trebuie sa ne mire nimic.
Ro este o echipa slaba, dar cu noroc si intimplare poate sa faca egal adica 0-0, ajung la final, iar la 11 m olandezi sa bata norii si uite asa sa citige RO laughing

Sa intimplat, asa ca nu vad de ce nu sar mai in timpla. Bine se intampla daca si echipa adversa e asa si asa, sa nu fie una f buna. Olanda deja se pare ca nu mai este Olanda de altadata, asa ca meciul ramane deschis oricarui rezultat.

De batut in timpul regulamentar nu prea vad cum, doar sa avem apararea in zi de aia norocoasa laughing ori sa fie olandezi in zi proasta si sa scoatem 0-0 apoi la 11 m sai eliminam.

Cu cine sa joci, cu Hagi un anemic, ba daca slovacu l-ar fi lasat sa treaca, garantat Hagi nici nu mai ajugea mingea, dapai sa mai faca si ceva cu ea.

Cind mergi la echipa cu baiatu lui Hagi, cu baiatu lui Marin, cu baiatu lui Iordanescu, la ce sa te astepti?
Asa se merge in RO pe cunostinte, pe relatii, cine crede altceva, se insala amarnic laughing

Cu cine sa joci cu Stanciu, care e ca si inexistent, pur si simplu eu nu l-am vazut in astea 2 meciuri pe nicaeri, ziceai ca nici nu era pe teren, nici nu stiu de o fi atins mingea laughing

Dar sa dea din clata stie, sa ameninte, sa apara la TV, ba voi aia care neati jignit laughing lasa ba ziaristii sa spuna ce vor, aia e treeaba lor, tu arata-le ca joci, cistiga ceva, fa ceva.

Deja omu cistigase finala si le dadea peste bot la ziaristi ca la jignit nu stiu cand era fata mare laughing

RO nu are talente, n-are jucator talentat sa dribleze, sa paseze, sa suteze, n-are pe nimeni.
Sa cistigi ceva, trebuie sa mergi cu mingea pana in poarta, ce nu-i vad pe romani sa faca asa ceva.
Ca or dat golurile alea cu Ukraina, o fost cum am zis plesneala, pur si simplu o intimplare.

Cind esti bun, arati ceva, chiar de nu dai gol, sutezi pe linga bara, in bara, rupi portaru, driblezi acolo ceva, la romani chestiile astea is straine laughing

Nu ai cum cistiga ceva, cand ai numa antitalente. Doar cum am zis sa pici cu echipe care sa aiba zile de alela sa-i doara capu laughing sa se treazeasca in ziua aia cu discomfort si doar asa sa-i faci egal, apoi la 11 m sai elimini.

| J0B0MAT a răspuns:

Șanse sunt. Olanda nu este în cea mai bună formă a sa.
Și cum zicea cineva, nu putem câștiga o bătălie în viața reală, dacă deja am pierdut-o în mintea noastră.Un mindset pozitiv este întotdeauna mai avantajos decât unul negativ.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru DracuIa):

Îmi dai un vibe de ceva frustrări rusești sau ceva pe acolo.Not good.Mai bine ții cu țara ta.

Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns:

Doar dacă chemăm minerii.
winking

| ReddY25 a răspuns:

În nici un caz

Răspuns utilizator avertizat
| LisaJulie a răspuns:

Cam greu dar tot ce este posibil

| MistarGoGu a răspuns:

Cu 20 litri de Palinca sa-i facem MUCI sa alerge în zig-zag eventual! Altfel NO FUCKING WAY!

| Mindfulness a răspuns (pentru MistarGoGu):

Ne da clasă Olanda, sunt și civilizați fata de noi, sunt din toate punctele de vedere peste noi, noi doar avem femei frumoase, cu atât ne putem lauda.

| MistarGoGu a răspuns (pentru Mindfulness):

Dacă drogurile și prostituția asa la " vedere " reprezinta civilizație nu știu ce sa zic! Sunt satul de ei, belgieni, francezi ca de MERE ACRE!
ESTE Relativa treaba cu civilizația!

| Mindfulness a răspuns (pentru MistarGoGu):

Așa este,eu mă refeream că nu se comporta in societate cs noi,nu asculta muzica in public,nu înjură in public,nu se bat ca noi in public, nu își fac nevoile fiziologice ca și noi in public! Nu e rău că au prostituție că dacă nu ar fi s-ar ajunge la viol frecvent de către frustrării sexuali, rău e cu drogurile, foarte rău va chiar! Și la noi este la vedere pe unele șosele și au și boli grave, ales barum își fac analize frecvent de la puf.

| ALM2000RO a răspuns:

Nicio șansă n-avem. Eu zic că e suficient de mare performanța că am ajuns până în optimi, nu trebuie să avem așteptări mai mari de la o echipă bună, ce-i drept, dar având în vedere că statul român nu investește în sport, nu putem visa la performanță.

| Mindfulness a răspuns:

Nu avem nici o șansă! Până aici ne-a fost, sa ne bucuram că am trecut de grupe!

| timidu89 a răspuns (pentru Mindfulness):

Https://www.youtube.com/watch?v=qdmmWUce870 ca si Fratica :)) Nu cred, nu au 11 de clasa olandezii;) dar cu 4-5 staruri tot e suficient sa ne bata mar

| Mindfulness a răspuns (pentru timidu89):

Ne bat și cu fundașii daca prind o zi buna. Interesant acel desen, trebuie sa mă uit mai des la așa ceva

| Anjinsan explică (pentru Mindfulness):

Uita te și la doi degeaba

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă Romania prinde o zi bună.

| Darius50boss a răspuns:

Nu, suntem oricum slabi o să luăm bătaie de ne sună apa in cap

| Koba12345 a răspuns:

Romania-Olanda Scor: 0-3

| StefanescuDaniel a răspuns:

Eu as dori din sufletul meu sa ii bata Romania pe Olanda, dar din pacate nu prea cred ca se va intampla asta. Oricum le tin pumnii stransi si le doresc tuturor romanilor nostri din lumea asta tot bine din lume si sanatate maxima!

| RazzMTB a răspuns:

In vise