| BlueDark a întrebat:

Campionatul Mondial de Fotbal 2018: Franta sau Croatia?
Cu cine tineti?

38 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru BlueDark):

Nu are de ce sa faca asta, dar va da randament mare la ei, e posibil sa castige chiar si UCL.

| BlueDark explică (pentru Drimmero):

Messi parca a paralizat de ceva vreme, joaca ca balenele laughing

| Drimmero a răspuns (pentru BlueDark):

Pleaca Messi si Barca se destrama in acest scenariu.

| BlueDark explică (pentru Drimmero):

Nu pleaca, am impresia ca a semnat un acord pe viata... Oricum RM e o cauza pierduta daca nu reusesc sa il transfere pe Mbappe de la PSG.Si asta repede, pana nu se duce cu totul...

| Drimmero a răspuns (pentru BlueDark):

N-are ce sa caute Mbappe la Real, lui ii trebuie o echipa unde sa fie numarul 1, adica la Arsenal!

Cauza pierduta sau nu,, au 4 ucl-uri in 5 ani, Barca are 5 in toata istoria ei.

| BlueDark explică (pentru Drimmero):

Mbappe nu ar fi valorificat la Arsenal pe masura potentialului sau.Antrenorul este jalnic (asa cum ne-a obisnuit echipa asta)...
Un jucator bun nu trebuie menajat, ci trebuie tinut intr-un spirit competitional.Deci locul lui e langa un star gen Messi, Ronaldo sau Griezmann.La PSG e groasa treaba, Neymar e pe alte planete.

Daca il duce la FC Echipa lu' Bunica, poti spune ca s-a naruit tot.

| Drimmero a răspuns (pentru BlueDark):

Cine zice? Mbappe ar fi numarul 1 la Arsenal indiferent de antrenorul echipei.
Stai linistit...o sa fie titular meci de meci daca e transferat.

Il cam invata la simulari Neymar asta, nu e de PSG in niciun caz, dar la 19 ani se gandeste la bani, se va maturiza.

| BlueDark explică (pentru Drimmero):

E normal sa se gandeasca la bani.