| EvangelineLovin a întrebat:

Cand e la gimnastica echipa Romaniei? Stiu ca e azi, dar la tv e tenis si scrima. Gimnastica cand mai e?

Răspuns Câştigător
| andrei733 a răspuns:

Este diseara la 10 parca

1 răspuns:
| cammm a răspuns:

Ora 11.00 - Tenis de masa - simplu feminin - turul 2 + turul 3 (ora 20.00): Daniela Dodean, Elisabeta Samara

Tir sportiv skeet - (feminin), calificari - finala (ora 16.00): Lucia Liliana Mihalache

Ora 11.30 - Judo - calificari - semifinale (ora 16.00) - finala (ora 18.00): Andreea Chitu (52 kg), Dan Gheorghe Fasie (66 kg)

Ora 12.30 - Scrima - sabie individual (masculin), calificari - semifinale (ora 20.00) - finala (ora 21.10): Tiberiu Dolniceanu, Rares Dumitrescu, Gelu Zalomir

Ora 13.30 - Canotaj - calificari 8+1(feminin): Cristina Grigoras, Eniko Mironcic, Camelia Lupascu, Roxana Cogianu, Adelina Cojocariu, Ioana Rotaru, Talida Gidoiu, Irina Dorneanu, Viorica Susanu (componenta echipajului poate suferi modificari)

Ora 14.10 - Inot - 400 m liber (feminin), calificari - finala (ora 22.13): Camelia Potec

Ora 16.45 - Gimnastica - calificari echipe (feminin): Catalina Ponor, Sandra Izbasa, Raluca Haidu, Diana Bulimar, Larisa Iordache - concureaza patru, puncteaza trei.

Ora 20.20 - Polo - Grupa B: Romania - Marea Britanie.

Cu placerehappy

Întrebări recente