| anonim_4396 a întrebat:

Cand iei proteine pentru sala trebuie sa le iei doar in zilele cand mergi la sala sau in fiecare zi?

2 răspunsuri:
| ArinaWolf a răspuns:

Daca pui intrebatea asta inseamna ca nu te-ai informat suficient in legatura cu dieta ta! Dieta este 70% din procesul de slabire/ingrasare/tonifiere etc al corpului, cauta pe you tube daca nu poti sa vorbesti cu un specialist si vezi antrenori de fitness care vorbesc pe larg despre dieta si proteine in legatura cu sportul