| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Cand o fata ma place? Si care sunt semnele posibile ca ea sa ma placa? Funda! Scuzati-mi categoria, stiu ca e alta dar nu imi apare big grin

8 răspunsuri:
| bybycutz a răspuns:

E usor sa iti dai seama :pai inepi prin a observa cat de mult este interesata de tine adica:daca te baga mai mult pe tine in seama sau daca vb cu o alta persoana si isi mai intoarce privirea dupe tine sau chestii de genu ...si poti sa iti dai seama si din ce conversatii aveti gen ce subiecte abordeaza si daca e interesata daca ai iubita sau nu si apoi spune ca de fapt prietena ei vroia sa stie inseamna ca de fapt si de drept ea vroia... sper ca te-am ajutat:*:*:*:*:*

| MâţulMov a răspuns:

Pai...E destul de evident. Vorbeste cu tine, face tot felul de cestii cu tine, se uita la tine.Practic deveniti cei mai buni prieteni.Sau daca nu e timida, se da rau la tine ori tio spune in fata big grin
Sau te tachineaza foarte rau.Eh cu categoria puteai sa dai pe refresh si-ti apareau toate big grin

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Pai eu sunt indragostita si iti zic exactc e fac ca sa-i atrag atentia(SPER CA O SA SE UITE SI EL LA MINE...). Deci,eu:
-ma tot uit dupa el;
-incerc sa vorbesc mai tare in preajma lui,ca sa ma auda,dar nu despre toate subiectele;
-incerc sa ma imprietenesc cu prietenii lui, ca sa ajung la el;
Dar e evident cand o fata te place, mai ales ca isis schimba comportamentul si incearca sa se bage in seama cu tine.

| ROB3RT89 a răspuns:

Poi iti dai seama daca esti atent la gesturile ei,zambeste mai des uitandu-se in ochi tai,are un comportament diferit cu tine fata re restul,bine asta nu mereu,depinde de fata acum! Daca e o fata de care iti place, fii tu indrasnet si fa primul pas, n-ai nimic de pierduthappy

| hummer24 a răspuns:

Ce conteaza care sunt semnele, daca iti place de ea, pune mana si scoateo in oras la un suc sau un club, depinde cati ani aiwinking

| petertb a răspuns:

Ma, deci reformuleaza-ti intrebare.tu nu vrei sa stii daca te plc o fata sau nu, u vrei sa stii care sunt sansele tale cu o fata ce te plc.o intrebi, scurt si cu asta basta.cum a zis si ROB3RT89, nai absolut nimic de pierdut.te duci frumos la ea si te bagi si u in seama si gata.tot secretu consta in a nu fi tu cel intimidat, ci ea.mult noroc cu tipawinking

| Trofin_Stefan_1997 a răspuns:

Du-te direct la ea si spune-i da ai grija sa nu fie multi in juru ei NU AI NIK DE PIERDUT

| Retardatus9000 a răspuns:

Sall...Mda si eu plac o fatabig grin dar...nu trebuie sa ii zici direct in fata ca o iubesti.
Eu de pe clasa I si acum sunt a VII-a incerc sa ma placa si am auzit de la niste fete ca ma place.Incearca sa fii tu inusti si sa pari mai neinteresat de orice.Va da roade!