| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Când o sa înceapă CAMPIONATUL EUROPEAN EURO 2020 o sa fiu plecat departe de casa în EGIPT. Întrebarea mea este urmatoarea: O sa pună LIVE meciurile de la EURO 2020 pe YOUTUBE?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca nu laughing. https://reddt1.soccerstreams.net/ O sa le gasesti aici cel mai probabil

| gabicoo a răspuns:

Suntem in anul 2021.

| SociopatuI a răspuns (pentru gabicoo):

Pentru cei care au trait sub o piatra, anul trecut multe competitii au fost amanate din cauza pandemiei reluandu-se anul asta.
Euro 2020 este un exemplu.

| Drimmero a răspuns (pentru SociopatuI):

Vad multe raspunsuri cretine legate de subiectul asta, dar am zis sa nu-mi bat capul cu ei ca n-are rost, dar vad ca insista multi cu prostia asta.

| SociopatuI a răspuns:

Pe Youtube clar n-o sa fie. Meciurile din liga natiunilor pentru calificarile la euro a fost transmise pe uefatv. Deci si meciurile oficiale vor putea fi urmarite tot pe uefatv. Competitia deja apare acolo.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uefa.uefatv