| RaulDag a întrebat:

Care a fost cel mai bun fotbalist spaniol din istorie?
Eu zic ca Amancio, voi ce ziceti?

9 răspunsuri:
| nyku02 a răspuns:

XAVI de la BARCA un super jucator cu multa inteligenta in joc si clarviziune parerea mea ca el este cel mai bun jucator din istoria SPANIEI

| Gabonne1982 a răspuns:

Amancio Varela si Luis Suarez...mi-e greu sa spun care a fost mai bun dintre ei

| RedBullV a răspuns:

Pe departe cel mai bun fotbalist care l-a avut Spania este Raul Gonzalez, Fernando Morientes tot a fost un mare jucator si Diego Tristan!

| OSCARtoons a răspuns:

Z. Ibrahimovic love struck

| OSCARtoons a răspuns:

Scuze n-am vazut ca scrie spaniol... Spaniol cel mai Amancio

| Cdzgariat a răspuns:

De acord cu tinewinking:*

| Hobbs a răspuns:

Off: @WeGotYou... Ibrahimovic e suedez laughing daca nu stiai

On: Eu merg pe mana lui Raul Gonzalezbig grin

| GodLike_8811 a răspuns:

Cu siguranta Amancio. Fara niciun dubiu

| patric_6965 a răspuns:

RaulDag? ai dreptate cel mai bun fotbalist din istorie spaniola a fost Amancio