| 13DoXy13 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun si sanatos sport?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Atletismul.
Am fost 6 ani si daca vrei sa ai un corp superb du-tewinking.
Asa am facut si eu.
Pa, pa.

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Innotul 100%

| bombănucleară a răspuns:

Cred ca baschetul in scaunul cu rotile.

| MrsPink a răspuns:

Toate sunt foarte bune dar parerea mea este ca cel care iti formeaza corpul cel mai bine este inotul si voleiulwinking

| FredFlintstone a răspuns:

Skateboardingul

| stefun01 a răspuns:

Dupa parerea mea Inotul, sau si jogging

| Gabiii97 a răspuns:

Inotulwinking e si sanatos si te ajuta sa si slabesti:*

| dorikut a răspuns:

Inotul este cel mai recomandat sport de catre medici si asta pentru ca acesta (spre deosebire de celelalte sporturi care te pot ajuta sa ai un corp sanatos si frumos) aduce de la sine echilibrul bilantului muscular (toti muschii se dezvolta sistematic si proportional) si nu contribuie la uzura articulatiilor.winking

| opierdevara a răspuns:

Handbalul 101%winking

| Anonymous0 a răspuns:

Handbalul si...e bine sa faci genoflexiuni si sa alergi... funda?:-p

| HeyLyn a răspuns:

Inotul.

| Monique29 a răspuns:

Bine eu ti.as recomnada tenis pentru ca si eu fac de 3 ani si este folositor

| nyachi a răspuns:

Cel mai sanatos sport eu cred ca e handbalu:X

| OaNa24_2130 a răspuns:

Eu fac inot de 2 ani si am un corp puternic si foarte frumos. Inotul te ajuta si la respiratie si la dezvoltarea muschilor.Ti'l recomand! happy

| ioana_4915 a răspuns:

Inotul,alergatul...