| TeamHellNo a întrebat:

Care credeti este cel mai bun wrestler?! Care wrestler are mai multe voturi voi da funda!

Răspuns Câştigător
| Aniu a răspuns:

Cel mai bun all time : Shawn Michaels
Cel mai buni actuali : CM Punk si Chirs Jericho
Cel mai prost all time : John Cena

11 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Undertaker.

| GaBBiii a răspuns:

John Cena, chiar daca unii spun ca nu.Trebuie sa recunoastem ca este BUN big grin.

| Aniu a răspuns (pentru GaBBiii):

Omu' ala stie 5 MANEVRE!

| GaBBiii a răspuns (pentru Aniu):

Si care-i faza straight face? De unde si pana unde este el cel mai prost wrestler? Ce te-a facut sa crezi asta pentru ca a participat la :
*Wrestlemania 21
*Wrestlemania 22
*Wrestlemania 24
*Wrestlemania 25
*Wrestlemania 26
*Wrestlemania 27
*Wrestlemania 28
Nu stiu ce-i cu voi.N-a facut nimic gresit pentru a fi considerat "cel mai prost wrestler all time".Eu il vad printre primii cei mai buni wrestleri.

| OnuOnulică a răspuns:

Chris Jericho, Chris Benoit, John Cena.

| dan1998 a răspuns:

Undertaker.

| 98Enigma a răspuns:

CM Punk e cel mai bun....Mysterio si Undertaker sunt amandoi batraini si se vor retrage in curand...

| Valentyn22 a răspuns:

Undertaker

| octrta a răspuns:

Rey Mysterio.
Inca ceva. cum dai tu funda la atatia oameni? happy

| TeamHellNo explică (pentru octrta):

Wrestlerul care primmeste cele mai multe voturi inseamna ca e cel mai bun si care il voteaza primul funda

| alexass10 a răspuns:

John cena e cel mai popular si mai puternic, de asemenea cena este cel a castigat de 13 ori titlul WWE si a avut multe meciuri bune, cum ar fi cena vs jbl etc. dar cena nu este cel mai bun, ci undertaker(20-0 la wrestlemania...)