| floaredecolt03 a întrebat:

Care echipa de fotbal este mai buna si de ce dintre Real Madrid B sau Lugo? Ajutor daca stiti pls dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Frewwd a răspuns:

Real Madrid B

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

In mod normal ai spune ca Real Madrid B este echipa mai buna, mai ales ca unor jucatori ca Jese sau Nacho li se dau mai multe sanse de a juca, dar in acest sezon echipa secunda a Realului se afla pe ultimul loc, fara sa aiba vreun punct dupa 7 etape.In schimb, Lugo se afla pe un loc de play-off, traversand o perioada destul de buna.Asa ca eu cred ca Lugo este favorita, chiar daca joaca in deplasare.

| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Lugo, dar de ce? Vrei sa bagi la pariuri?laughing

| floaredecolt03 explică (pentru Sergiu20CmRecords):

Da voiam

| floaredecolt03 explică (pentru Frewwd):

Ai avut dreptate si ti am dat fundita happy