| adys2334 a întrebat:

Care este cea mai rapida cale de a face masa musculara acasa? Si niste diete va rog mult! Vreau raspunsuri cat mai eficiente! Dau funda

2 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Flotari cat poti de multe timp de 4 serii la fiecare 2 ore jumate pe zi, cat poti de multe abdomene intr-o singura serie de 3 ori pe zi, cat de multe genoflexiuni poti face in fiecare serie timp de 4 serii, si sa-ti cumperi un extensor cu 5 din astea... pentru brate, ajuta chiar mai mult decat flotarile, salut big grin

| Sentinel a răspuns:

Culturismul este o stiinta a nutritiei si efortului fizic. Culturismul nu inseamna doar sa ridici greutati. E foarte complex. www.topculturism.ro