| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun exercitiu pentru biceps? Care este cel mai bun tip de flotari pentru dezvoltarea pectoralilor? Cel mai bun raspuns si mai complex, fundita! big grin

2 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Cel mai bun pentru biceps ar fi tractiunile (parerea mea, si a multor culturisti). In ceea ce priveste pentru piept daca poti sa faci pe scaune( ai nevoie de 3 scaune, pe unul pui picioarele pe celelealte mainile, incerci sa te lasi cat mai jos posibil, fara sa cazi de pe scaune). Pt exercitii si sfaturi utile intra pe : http://antrenorpersonal.wordpress.com

| Narcis2007 a răspuns:

In 2 maini si faci pana nu te mai tin muschii