| cacababa a întrebat:

Care este cel mai bun wrestler din lume? Dau funda raspunsului corect!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Draganica_1998 a răspuns:

Undertaker (la cei grei adica frate are 20-0 sa vedem daca il bate tripe h)si Jhon cena

24 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Poate ca Undertaker e cel mai bun la categorie grea, dar John Cena e cel mai bun wrestler

| OnuOnulică a răspuns:

Doamne fereste ce analfabeti pe aici sad din pacate.
Alexandru se scrie John Cena!
Banu 007 se scrie Shawn Michaels
aa si sa iti raspund cel mai bun wrestler din lume a fost Chris Benoit.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Clar sunt:Undertaker, Ryback si Brock Lesnar.Vot?

| mat31new a răspuns:

John Cena e cel mai popular. cel mai bun s-ar putea sa fie undertaker sau hulk hogan.

| alex808080 a răspuns (pentru mat31new):

Wooow cel mai popular wrestler din lume este campionul mondial din TNA
Jeff Hardy si taker e cel mai bun

| Numero1 a răspuns:

Ric Flair a avut celele mai multe mondiale, 16 la numar parca, funda.

| DarkShina5566 a răspuns:

Dupa parerea mea The Rock e cel mai bun.

| diannna38 a răspuns:

UNDERTAKER o sa se bata anula acesta cu Ston Cold Steven Austin la wrestlemania 29 e pe 7 aprlie 2013

| diannna38 a răspuns:

Bruno Samartino a tinut cel mai mult titlul wwe 7-8 ani dar a murit acum 14 ani

| OnuOnulică a răspuns (pentru diannna38):

Bruno Sammartino inca traieste! si are 78 de ani >>> http://en.wikipedia.org/wiki/Bruno_Sammartino

| freebiker a răspuns:

Mos craciun

| cacababa explică (pentru freebiker):

Prostule!

| freebiker a răspuns (pentru cacababa):

Ai grija tinere ca nu te-am injurat. Faptul ca aduci jigniri la adresa altor utilizatori dovedeste doar cat de inalt ai IQ-ul

| cacababa explică (pentru freebiker):

Te-am intrebat wrestler nu te-as fi facut prost daca ziceai unu sau ceva.

| freebiker a răspuns (pentru cacababa):

Si inainte sa jignesti invata sa jignesti corect

| cacababa explică:

Am spus cel mai bun din lume nu din parerea voastra

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

UNDERTAKER, are 21-0 dar sa nu mai ziceti HULK HOGAN a fost imaginea WWF in anii 90 dar acum sunt anii 2010,,, Best In The World,, este Undertaker.

| banu007 a răspuns:

Jhon michel dar s-a retras

| HBK09 a răspuns:

Shawn Michaels deoarece isi iubea mult fanii si le oferea mereu un spectacol de neuitat. Sper ca te-am convins.

| heroname58 a răspuns:

John cena
imi dai funda

| ஐByenkutzaஐ a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun a fost Hulk Hogan Si momentan cred ca Undertaker

| YouAreTheBest2 a răspuns:

Roman Reigns, Dean Ambrose si Sheamus sunt cei mai buni dupa minehappy

| Serb_Cristian_1996 a răspuns:

Jhon Cena

| DavidBossu a răspuns:

Cei noi sunt : John Cena, Randy Orton, Shawn Michaels, Big Show, Brock Lesnar, Chris Jerico, CM Punk, Kane, Big E Langston, Ryback..etc Cei vechi sunt : Undertaker, Kane ( RETRO ), The Rock, Stone Cold Steve Austin, Kurt Angle,

Întrebări recente