| Alexandru3750 a întrebat:

Care este mai bun Tatarusanu sau Balgradean?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebarelaughing, normal k Balgradean

| Maysa a răspuns:

Tătărușanu, clar.
E bun, are o tehnică foarte bună. M-am uitat și eu la niște meciuri, și am văzut niște faze când a scos din poartă niște mingi...care sigur ar fi fost gol dacă nu apăra.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maysa):

1.portarilor nu le trebuie tehnica
2.rolling on the floore logic k daca nu apara portarul era gol
3.lasate de fotbal, nu e pentru femei du-te la handbal daca nu te pricepi nu mai da rasp aiurea
4.GAFARUSANU E PRAFFFFF

| Knz96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cica "portarilor nu le trebuie tehnica" cum sa nu ma?! se referea la tehnica portarilor, nu la controlul mingii cu piciorul etc. si jucatorii si portarii au o tehnica diferita, lasa-te tu de fotbal ca te face si o fata oh go on

| Knz96 a răspuns:

Vai de fotbalu' tau esti prost ma frate, portarii nu fac altceva decat sa degajeze, Prost mai esti, vai vai, las-o balta

| Knz96 a răspuns:

Esti confuz :s

| Knz96 a răspuns (pentru Knz96):

Am facut si fotbal, deci stiu si eu ceva despre sportu' asta happy

| Kosy123 a răspuns:

Logic Tatarusanu

| NegreaDumitru a răspuns:

Tatarusanu este mai bun funda?

| smileplease17 a răspuns:

Eu sunt portar si stiu multe despre ei
Tatarusanu e mult mai bun chiar daca uneori mai face gafe

| YoBoyKent a răspuns:

Tatarusanu frate nu e clar happy